👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اتوماسیون چیست؟

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اتوماسیون چیست؟

پاورپوینت اتوماسیون چیست؟

پاورپوینت اتوماسیون چیست؟

بخشهایی از متن:

اتوماسیون چیست؟

امروزه در هر اداره یا سازمانی یكی از مشكلات بزرگ برای كارمندان و مراجعین طریقه مكاتبه و نامه نگاری است و پیگیری این مكاتبات به روشهای سنتی است كه با توجه به توسعه سازمانها این روشهای منسوخ جوابگوی نیازهای كنونی نمی باشد.با رشد و توسعه فناوری كامپیوتر و پیدایش صنعت بزرگ فناوری اطلاعات برای مشكل فوق چاره ای اندیشیده شد.اتوماسیون اداری كه هدیه صنعت فناوری اطلاعات به بروكراسی اداری است ، ایده ای نواست كه عمر آن در ایران به بیش از یك دهه نمی رسد.اتوماسیون اداری محدود به یك نرم افزار كامپیوتری برای ثبت نامه ها و چرخش آنها در یك سازمان نمی باشد بلكه یك نوع تفكر مبتنی بر فناوری جدید است كه به مدیران و كارمندان اجازه می دهد بیشتر با دنیای كامپیوتر و فناوری اطلاعات آشنا گردند.

شرح وظایف گروه

فراهم آوردن زیرساخت مناسب جهت ایجاد امكان دریافت و پاسخگویی الكترونیكی و ارتباط پویا با مراجعین وزارتخانه.   üتأمین (تهیه، نصب و راه اندازی سیستم‌های كامپیوتری) بستر مناسب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با توجه به توسعه فناوری و رفع نیازمندیهای وزارت راه و ترابری.   üپشتیبانی سیستم‌های اتوماسیون و شبكه محلی وزرات راه و ترابری. تهیه و اجرای زیرساخت مناسب جهت پشتیبانی نرم‌افزاری سیستم‌های رایانه‌ای وزارت راه و ترابری.

اتوماسیون اداری در وزارت راه و ترابری

اواخر سال 1380 چهارده شركت برای ارائه نرم افزار اتوماسیون اداری به وزارت راه و ترابری اعلام آمادگی كردند.پس از بررسی های همه جانبه و تحقیقات زیادی كه در این زمینه انجام گرفت ، در نهایت شركت برید سامانه نوین برای این منظور برگزیده شد. در حال حاضر تمامی كاربران حاضر در وزارتخانه و همچنین تمامی سازمانهای تابعه و ادارات كل استانها با سیستم اتوماسیون وزارت راه و ترابری به انحای مختلف در ارتباطند.این سیستم اتوماسیون در وزارت راه نهادینه گردیده و در حال رشد در سایر ادارات و سازمانهای وابسته نیز می باشد.

//////////////////////////////////////////

اتوماسیون چیست؟

شرح وظایف گروه

اتوماسیون اداری در وزارت راه و ترابری

نمودارهای عملكرد فعالیت مكانیزه گردش خودكار مكاتبات در ستاد وزارت راه و ترابری و كلیه سازمانها و شركتهای تابعه

نمودارهای عملكرد فعالیت مكانیزه گردش خودكار مكاتبات در ستاد وزارت راه و ترابری و كلیه سازمانها و شركتهای تابعه

اتوماسیون صنعتی

به طور كلی برخی از مزایای اتوماسیون صنعتی از این قبیل اند:

سیستمهای نوین اتوماسیون و ابزار دقیق مبتنی برPLC در مقایسه با كنترل كننده های رله ای و كنتاكتوری قدیمی دارای امتیازات زیر است :

مونیتورینگ در اتوماسیون اقتصادی صنعتی

مونیتورینگ در اتوماسیون اقتصادی صنعتی

اهمیت اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی

انواع سیستم های اطلاعاتی

قبل از استقرار اتوماسیون اداری

بعد از استقرار اتوماسیون اداری

مشکلات پیش روی سیستم مکانیزه اتوماسیون اداری

نقش اتوماسیون در صرفه‌جویی انرژی

نقش انسان در مصرف نامطلوب انرژی

نقش اتوماسیون اقتصادی

نتیجه

بررسی اقتصادی بودن طرح اتوماسیون در ادارات

تعریف اتوماسیون اداری

برآورد کلیه هزینه ها درروش اتوماسیون

بررسی و مقایسه اقتصادی دو روش از طریق فرمول ارزش فعلی

   نتیجه:

بررسی اتوماسیون اقتصادی شبكه های توزیع برق در ابعاد مختلف

روش عیب یابی در شبكه های توزیع:

روش فوق دارای معایب زیر است:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحقیقات بازاریابی بین‌المللی (فصل پنجم کتاب بازاریابی بین المللی تألیف میرزا حسن حسینی) پایان نامه بررسی تأثیر آموزش مهارت‌های ارتباطی بر سازگاری اجتماعی دختران دبیرستانی پروژه کارآفرینی نصب جالیوانی در اماکن عمومی گزارش کارآموزی بررسی مدار برق سیستم مكش دستگاه اكسترودر كارخانه كیسه بافی خورجین گستر (سهامی خاص) تحقیق افسردگی