👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق روشهای تبدیل فایل های Pdf

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق روشهای تبدیل فایل های Pdf

تحقیق روشهای تبدیل فایل های Pdf

تحقیق روشهای تبدیل فایل های Pdf

 فهرست:

مقدمه

Pdfآماده سازی اسناد بافرمت

Pdfبهینه سازی فایل های

فارسی  Pdfنحوه ایجاد فایلهای

منابع

..................................................

بخشهایی از متن:

مقدمه

نرم افزارهای زیادی برای کار با PDFها و تبدیل فرمتهای مختلف فایل به PDF وجود دارند، تعداد این نرم‌افزارها آنقدر زیاد است که عمدتاً باعث می‌شوند خیلی دیر به هدفتان برسید؛ شما در گوگل جستجو می‌کنید و از میان نرم‌افزارهای مختلف یکی را انتخاب میکنید؛ خیلی باید خوش شانس باشید تا نرم‌افزار دانلود شده اولاً دقیقاً کاری را که انتظار دارید انجام دهد و ثانیاً کرک آنرا براحتی بدست آورید!

5 برنامه زیر برای کارهای مختلف PDF پیشنهاد میشود؛ همه این برنامه امکانات خیلی خوبی دارند و بخصوص اگر به قسمت تنظیمات آنها نگاهی بیاندازید متوجه تفاوت‌شان با دیگر برنامه‌های مشابه می‌شوید.

چون معمولاً در سایت اصلی این گونه نرم‌افزارها آخرین ورژن آنها را قرار می‌دهند، کرک‌شان براحتی بدست نمی‌آید، به همین دلیل همه فایلها را با کرکشان آپلود کردم. چهار مورد اول مربوط به محصولات این شرکت می‌باشند.

1- تبدیل فایلهای تصویری (…jpg,png,gif,psd,ems,tiff) به PDF را بوسیله این نرم‌افزار انجام دهید.

...

قدم اول : بارگذاری مبدل

PDF995 مجموعه ای از چند برنامه است كه یكی از آن ها مبدل به اسناد به PDF می باشد. برای دریافت این مجموعه ای از اینترنت، به نشانی http://www.pdf995.com/download.htm بروید و از آنجا خود برنامه و همچنین درایور پرینتر را بارگذاری كنید. بعد از نصب چاپگر به كامپیترتان اضافه می شود كه به عنوان خروجی در تمام برنامه قابل استفاده خواهد بود.

قدم دوم: تبدیل سند

برای امتحان یك فایل متنی ساده را در نظر می گیریم. بعد از باز كردن فایل گزینه Print را از منوی File كلیك كنید. از فهرست كركره ای موجود پرینتر را انتخاب می كنیم كه در این مورد PDF995 مورد نظر ماست. با كلیك روی دكمه OK ، كاد رمحاوره Save As ظاهر می شود كه در واقع نام فایل PDF را از ما می پرسد.

👇محصولات تصادفی👇

تاثیر سرمایه گذاری خارجی بر توسعه اقتصادی ایران مقاله تفسیر و تنبیهات قاعده لاضرر تحقیق معماری دانیل لیبسکیند پاورپوینت سفره های آب زیر زمین پروژه کارآفرینی تولید ادوات کشاورزی(به ظرفیت 75 تن در سال )