👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 1 ( نحوه ارائه صورتهای مالی)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 1 ( نحوه ارائه صورتهای مالی)

پاورپوینت استاندارد حسابداری شماره 1 ( نحوه ارائه صورتهای مالی)

دانلود پاورپوینت با موضوع استاندارد حسابداری شماره 1 ( نحوه ارائه صورتهای مالی) ، در قالب  pptو در 19 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

 

هدف استاندارد

دامنه کاربرد

هدف و مسئولیت صورتهای مالی

اجزای صورتهای مالی

ثبا ت رویه در نحوه ارائه

اهمیت و تجمیع

تهاتر

اطلاعا ت مقایسه ای

دوره گزارشگری

به موقع بودن

 

قسمتی از متن پاورپوینت:

در موارد بسیار نادر، چنانچه مدیریت واحدتجاری به این نتیجه برسد که رعایت یکی از الزاما ت استانداردهای حسابداری ، صورتهای مالی را گمراه کننده می سازد (وقتی که شیوه مقرر در استاندارد مورد نظر به وضوح نامنا سب باشد )و بنابراین انحرا ف از آن به منظوردستیابی به ارائه صورتهای مالی به نحو مطلو ب ضروری است، باید  اشاره شود که به منظور ارائه مطلو ب صورتهای مالی انحراف از استانداردهای حسابداری انجام گرفته است.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " استاندارد حسابداری شماره 1( نحوه ارائه صورتهای مالی) " می باشد که در حجم 19 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

 

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با متدولوژی فروش در هزاره سوم مقاله تربیت و آموزش کودکان خلاق مقاله هنر و تمدن اسلامی در هندوستان پژوهش رقابت پذیری در زنجیره تامین کارآفرینی شناخت بازار اوكراین و راههای دستیابی به آن