👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله استاندارد آلمانی DIN

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله استاندارد آلمانی DIN

مقاله استاندارد آلمانی DIN

مقاله استاندارد آلمانی DIN

فهرست:

Din چیست؟

تعاریف:

 hp DIN

انطباق با مشخصات و استانداردهای مصالح آكوستیكی DIN

تأثیرپذیری نانو از DIN

================================

Din چیست؟

مؤسسه آلمانی استاندارد سازی ترجمه عبارتی آلمانی Deutsches Institut für Normung است که سرواژه آن کلمه DIN می شود که در گویش فارسی دین خوانده می شود. این استاندارد قدیمی ( از سال 1917 آغاز به کار کرده است.) امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد و با بیش از 30000 عنوان استاندارد تقریباً تمامی جوانب تکنولوژی را در بر میگیرد.

تعاریف:

در استاندارد های آلمانی(DIN )دو تعریف وجود دارد ،یكی با عنوان "ماده پوشش دهنده "یا ماده پوششی كه كمی از قدمت آن می گذرد و دیگری كه جدید تر است با عنوان "لاك" .

1- DIN -55945:

....." ماده پوششی(پوشش دهنده) Beschichtungsstoff ، واژه ای است كلی و به مواد مایع، خمیری و یا پودری اطلاق میشود كه متشكل است از بایندر و اضافه بر آن و در صورت لزوم پیگمنت هاو مواد رنگی دیگر،مواد پركننده،حلال ها و افزودنی های دیگر "

توضیح : با كمی دقت در واژه ها ،قدمت نسبی آنها نمایان میگردد ! ! (بعداً توضیح داده خواهد شد )

با تغییراتی كه در سال 1996 در استاندارد فوق داده شد ،"ماده پوشش دهنده "را تحت شماره استاندارد Europa-Norm( DIN-EN 971-1) با عبارت "مواد پوشش دهنده آلی برای حفاظت از سطوح" تعریف كرد .

2- DIN EN 971-1 1996-09 :

..."لاك عبارت است از یك ماده پوشش دهنده حاوی پیگمنت كه مایع،خمیری و یا بصورت پودر بوده و استفاده از آن روی یك سطح زیرین ،Substrate (جدیداً زیر آیند) ،لایه پوشاننده ای ایجاد میكند كه دارای خواص محافظت كننده،زیبا سازنده و یا خواص ویژه تكنیكی دیگر می باشد ........

👇محصولات تصادفی👇

آزمون ، چرایی و چگونگی آن 45 ص سمینار کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات ، گرایش شبکه های کامپیوتری درس شبکه های کامپیوتری پیشرفته مونوگرافی و بررسی عملكرد اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی شركت تعاونی تهیه و توزیع لوازم الكتریكی یزد نگاهی به زندگی و آثار ناصیف یازجی و بررسی مقامات و دیوان پایان نامه بررسی دو عامل فساد مالی و پول شویی در كشورهای جهان