👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود تحقیق عجایب هفتگانه جدید جهان

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود تحقیق عجایب هفتگانه جدید جهان

تحقیق پژوهشی آشنایی کامل با عجایب هفتگانه جدید جهان همراه با معرفی عجایب هفتگانه معماری قدیم

در این تحقیق دانلودی به معرفی عجایب هفتگانه جدید جهان پرداخته شده است که دارای تصاویر مربوطه و توضیحات کامل این عجایب، می باشد. از دیگر مطالب مرتبط با این زمینه می توان به فایل دانلودی عجایب هفتگانه عصر حاضر اشاره کرد که می توانید با کلیک بر روی لینک آن، توضیحات مرتبط را خوانده و در صورت تمایل دانلود نمایید.

بخش هایی از متن تحقیق:

تحقیق عجایب هفتگانه جدید جهان

دیوار بزرگ چین ، آرامگاه تاج محل (هند) ، شهر باستانی پترا (اردن) ، مجسمه حضرت مسیح ریودوژانیرو (برزیل) ، ویرانه های ماچو پیکچو متعلق به تمدن اینکا (پرو) ، هرم و بقایای شهر چیچن ایتزا متعلق به تمدن مایا (مکزیک) و کولوسیو رم (ایتالیا) به عنوان عجایب هفتگانه جدید جهان انتخاب شدند.

...

همچنین ببینید

پاورپوینت آشنایی با عجایب هفتگانه معماری قدیم جهان

کولوسیوم

Coliseum معروف ترین آمفی تیاتر دایره وار (بیضی) عظیم تاریخی که تعداد ردیف های صندلی آن به تعداد پنجاه هزار ودارای 80 در ورودی است. واژه کلوسیوم به معنی جایگاه بزرگ نام دیگر آن آمفی تیاتر فلاویوسی (amphitheaterum flaviusi) است.

ساخت کولوسیوم توسط Vespasian (وسپاسین) امپراطور سالهای 69 تا 70 روم پایه گذاری شد، پس از آن پسرش Titus (تیتوس) در سال 80 بعد از میلاد آنرا بنا کرد، که نهایتا توسط Domitian (دومتین) برادر Titus که در سال 81 بر وی غلبه کرد و بر جایگاه امپراطور روم نشست، کامل شد و به پایان رسید. کولوسیوم به عنوان اولین آمفی تیاتر دایمی و ماندگار ساخته شده در روم، در زمین های باتلاقی ما بین تپه های Esquiline (اسکوییلین) و Caelian (کایلین) واقع شده بود.

...

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق روش اجرای ساختمانهای فولادی LSF مفهوم ابرا در حقوق انگلستان گزارش کارآموزی موتورها و فنرها دیابت چیست پروژه كارآفرینی تولید نخ متوسط تا ضخیم