👈 فروشگاه فایل 👉

کار اموزی در شركت لوازم پزشكی رادطب

ارتباط با ما

... دانلود ...

کار اموزی در شركت لوازم پزشكی رادطب

کار اموزی در شركت لوازم پزشكی رادطب

کار اموزی در شركت لوازم پزشكی رادطب 

فهرست

زیر نویس رادیو لوّژی 

یونیت دندانپزشکی 

نگاتیو اسکوپ رادیولوژی 

چراغ هشدار رادیو لوژی 

مقدمه

شركت لوازم پزشكی رادطب تولید و عرضه كننده برخی لوازم پزشكی مورد استفاده در مطب ها و كلینیك ها می باشد كه با توجه به ضمانت لوازم تولیدی بخش تعمیر و تعویض فعالی را نیز دارای می باشد .

از جمله لوازم تولیدی این شركت ، لوازم حفاظت از تشعشع مانند پاراوان های سربی (دیواره های سربی كه معمولاً برای اشعه های ضعیف مانند رادیوگرافی استفاده می شود . بدین صورت كه پزشك بعد از قرار گرفتن پشت این دیواره اقدام به عكس گرفتن از بیمار می كند كه در این صورت از آثر زیان بار اشعه در امان  می ماند .)

سرب كوبی و تجهیز اتاق های رادیولوژی (به این دلیل كه اشعه های سانع شده از دستگاه رادیولوژی بسیار قوی بوده و در عمق دیوراها نیز نفوذ می كند تمام درها ، دیوراها ، سقف و كف اتاق رادیولوژی را با لایه ای از سرب كه معمولاً ضخامت آن 2 میلیمتر می باشد می پوشانند ).

روپوش و عینك های سربی (برای كارهای آزمایشگاهی) و برخی تجهیزات كلینیك ها مانند چراغ تاریك خانه (برای ظهور و ثبوت فیلم های رادیولوژی و كاركردن در محیط تاریك ) چراغ های هشدار، ساكشن جراحی ، زیرنویس رادیولوژی ، تجهیز دستگاه یونیت دندانپزشكی و … می باشد .

زیرنویس رادیولوژی

زیرنویس رادیولوژی دستگاهی می باشد كه توسط آن نام ومشخصات بیماری كه از او عكس رادیولوژی گرفته شده را روی نگاتیو مربوطه ثبت می كند .

 

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری سیگار و دخانیات كاربرد های روبوت در سطوح مختلف مقاله بررسی كمردرد و راه‌های پیشگیری از آن تحقیق آسم و ورزش دانلود پروژه طراحی ساخت و نصب بویلرهای صنعتی