👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت منظر فرهنگی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت منظر فرهنگی

پاورپوینت منظر فرهنگی

دانلود پاورپوینت منظر فرهنگی

این پاورپوینت در 57 اسلاید می باشد ( 57 اسلاید به همراه تصاویر مختلف )

گزیده ای از اسلایدها : 

میراث جهانی یونسکو (World Heritage Sites) به مجموعه مکان‌های فرهنگی و یا طبیعی ثبت شده در سازمان جهانی یونسکو مانند جنگل، کوه، آبگیر، صحرا، بقعه، ساختمان، مجموعه و یا شهر گفته می‌شود که بصورت فهرستی توسط کمیته میراث جهانی یونسکو همه ساله برگزیده شده‌اند.

سایت‌هایی که در این فهرست قرار می‌گیرند بر اساس کنوانسیون حفاظت از میراث جهانی فرهنگی و طبیعی‏ متعلق به تمام انسان‌های زمین، فارغ از نژاد، مذهب و ملیت خاص، محسوب می‌شوند و دولت‌ها موظف به حفظ و نگهداری این آثار هستند.

بر پایه این کنوانسیون کشورهای عضو یونسکو، می‌توانند آثار تاریخی، طبیعی و فرهنگی کشور خود را نامزد ثبت به ‌عنوان میراث جهانی کنند. حفاظت از این آثار پس از ثبت در عین باقی‌ماندن در حیطه حاکمیت کشور مربوطه، به عهده تمام کشورهای عضو خواهد بود.

تعریف منظر فرهنگی

منظر فرهنگی ، منطقه جغرافیایی را شامل می شود كه جلوه های فرهنگی و طبیعی با رویدادهای تاریخی، فعالیت ها و افراد یا گروه های انسانی در هم آمیخته است.

كمیته میراث جهانی یونسكو، منظر فرهنگی را به عنوان تمایز جغرافیایی سرزمین ها یا ویژگی منحصر به فرد آن چنین تعریف كرده است: نمایشی مركب از آثار طبیعی و انسانی.

این مفهوم در عرصه میراث بین المللی شرح و بسط یافته و به عنوان بخشی از تلاشهای صلح جویانه جهانی در آمده است...

👇محصولات تصادفی👇

پایان نامه بررسی تعریف واژه بازار در ایران و كاركرد آن پایان نامه بررسی تأثیر یاددهی مهارت‌های اداره و كنترل رفتار به مادران مضطرب دارای كودكان پیش‌دبستانی مبتلا به گوشه‌گیری-بازداری پایان نامه حلیل تطبیقی ساختار معناییِ بیست غزل از حافظ و شهریار اثر عصاره الکلی دانه هایDaucus carotas بر سطح سرمی گلوکز،انسولین، کلسترول، تری گلیسرید، لیپوپروتئین ها، فاکتورهای عملکرد کبدی و کلیوی در موشهای صحرا عوامل شیمیایی مورد استفاده در صنعت و بیماریها