👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سقف سیاک

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سقف سیاک

پاورپوینت سقف سیاک

پاورپوینت سقف سیاک

شامل 2 پاورپوینت 22 و 26 اسلایدی. خلاصه ای از اسلایدها بصورت تصویری در لینک زیر ارائه شده است. همراه با تحقیق 7 صفحه ای در قالب word و مجموعه تصاویر مربوطه.

گزیده ای از مطالب :

مقدمه

سیاك بام اینگونه آغاز گردید.

برای اجرای سقف تیرچه بلوك ، در زیر تراز سقف با تخته های نئوپان یك سطح تراز ایجاد شد سپس روی آن با بلوكهای یونولیتی و با فواصل 10 سانتی متر از یكدیگر ،‌ شكل كلی سقف تشكیل شد . در مرحله بعد با قراردادن تیرچه بدون فندوله و سپس میلگرد حرارتی ، میلگرد گذاری به انجام رسید . سپس بتن ریزی انجام شد. و پس از 7 روز قالب ها را باز كرده و یونولیت ها را از سقف خارج كردند.

بعد از آن ، قالبها ی متعددی از جنس تخته و چوب و آلومینیم و... تا پلی استر و فایبرگلاس مورد آزمایش قرار گرفت ، تا نهایتاً سقف سیاك شكل گرفت.

البته باید توجه داشت كه سقف سیاك در واقع یك سقف جدید نیست ، بلكه همان سقف تیرك می باشد، كه شاید حتی قدمت آن به قبل از سقف تیرچه بلوك برسد. اما نوآوری انجام گرفته ، در زمینه تكنولوژی قالب بندی این سقف می باشد ، كه در عین سادگی ، مشكلات بسیاری از خانواده سقف های تیرچه بلوك را حل كرده و موجب بهینه شدن این سقف در زمینه مصرف مصالح ، رفتار سقف ، اجرای سقف و.... شده است.

سقف سیاک در دو تیپ سیاک 50 و سیاک 100 ، مطابق زیر عرضه شده است.

برای اجرای سقف تیرچه بلوك ، در زیر تراز سقف با تخته های نئوپان یك سطح تراز ایجاد شد، سپس روی آن با بلوكهای یونولیتی و با فواصل 10 سانتی متر از یكدیگر ، ‌شكل كلی سقف تشكیل شد . در مرحله بعد با قراردادن تیرچه بدون فندوله و سپس میلگرد حرارتی ، میلگردگذاری به انجام رسید . سپس بتن ریزی انجام شد. و پس از 7روز قالب ها را باز كرده و یونولیت ها را از سقف خارج كردند. بعد از آن ، قالبها ی متعددی از جنس تخته و چوب و آلومینیم و... تا پلی استر و فایبرگلاس مورد آزمایش قرار گرفت ، تا نهایتاً سقف سیاك شكل گرفت.

البته باید توجه داشت كه سقف سیاك در واقع یك سقف جدید نیست ، بلكه همان سقف تیرك می باشد، كه شاید حتی قدمت آن به قبل از سقف تیرچه بلوك برسد. اما نوآوری انجام گرفته، در زمینه تكنولوژی قالب بندی این سقف می باشد ، كه در عین سادگی ، مشكلات بسیاری از خانواده سقف های تیرچه بلوك را حل كرده و موجب بهینه شدن این سقف در زمینه مصرف مصالح ، رفتار سقف ، اجرای سقف و.... شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نقش آب بر محیط شهری سمینار برق بررسی انواع واحدهای تولید پراکنده و تاثیرات مفید آنها بر شبکه های توزیع مقاله آشنایی با سیاست های بخش مسكن پایان نامه مدل غیرخطی اتصالات نیمه صلب در سقفهای کامپوزیت درساختمانهای فولادی تحت زلزله دانلود تحقیق مشکلات آپارتمان نشینی