👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی نشیمن، پذیرایی، غذاخوری در طراحی داخلی 37 اسلاید

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی نشیمن، پذیرایی، غذاخوری در طراحی داخلی 37 اسلاید

پاورپوینت بررسی نشیمن، پذیرایی، غذاخوری در طراحی داخلی

پاورپوینت بررسی نشیمن، پذیرایی، غذاخوری در طراحی داخلی

ابعاد فضاهای خانه و تاثیر مبلمان در معماری داخلی

هنگام تهیه‌ی طرح بهتر است به فضاهای داخلی و مبلمان آن توجه كافی شود و محل مناسب آن، ابعاد، فاصله‌ی بین وسایل برای رفت و آمد و ارتباط مناسب آنها با یكدیگر پیش‌بینی گردد. این عمل می‌تواند كنترل كننده مناسبی برای رسیدن به طرح مطلوب باشد و تنگناها، فضاهای اضافی و سایر مشكلاتی از این قبیل كه معمولاً بعد از پایان ساختمان مشاهده می‌شود، قبل از اجرا تصحیح شود.

ترسیم مبلمان موردنظر طراح در نقشه‌كشی باعث می‌شود تا كارفرما درك بهتری از نقشه‌ها داشته باشد و كفایت فضا و ابعاد آن را حس كند.

پذیرایی، نشیمن و غذاخوری، مبلمان و ابعاد آن

فضای نشیمن محل تجمع، تماشای تلویزیون، سرگرمی و ارتباط با دیگران است. حتی‌الامكان می‌باید در محلی قرار بگیرد كه از هر نظر مناسب عملكرد آن باشد.

محل مناسب یعنی به ورودی دسترسی كوتاه و مستقیم داشته باشد. نورگیری و چشم‌انداز آن مناسب و زیبا باشد.

ارتباط آن به آشپزخانه یا محل صرف غذا مستقیم و نزدیك باشد و تهویه آن به خوبی انجام پذیرد.

در خانه‌های با وسعت كافی فضای نشیمن، از فضای پذیرایی میهمان مجزا ولی در مجاورت آن قرار می‌گیرد تا دسترسی آنها با یكدیگر به سهولت انجام پذیرد.

ابعاد این دو فضا، به نوع زندگی خانواده، نحوه و مقدار معاشرت آنها با دیگران، بودجه، امكانات مادی، سلیقه‌های شخصی و در نتیجه تعداد وسایل و مبلمان مورد استفاده بستگی دارد. در این صورت فضاها از حداقل شروع می‌شود تا حداكثر فضا. با تقسیمات متفاوت برای عملكرد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بازاریابی و مدیریت بازاریابی پاورپوینت بررسی نقش دهیاریها در توسعه روستایی مقاله هوش معنوی ( عرفانی) مقاله بررسی سیستمهای طیف گسترده مفهوم صادرات غیر نفتی و نقش بازاریابی در آن با تأکید بر محصول فرش