👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق پرورش احساسات امنیت و اعتماد به نفس نوجوان

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق پرورش احساسات امنیت و اعتماد به نفس نوجوان

تحقیق پرورش احساسات امنیت و اعتماد به نفس نوجوان

پرورش احساسات امنیت ، اعتماد به نفس در نوجوان

مقدمه :

همه انسان ها از توانایی های بسیاری برخوردارند و بسته به این که چقدر خود را باور دارند از این توانایی ها بهره می برند . اعتماد بنفس نسبت به هوش و ذکاوت در آینده نقش موثری دارد . در واقع اعتماد به نفس کلید و راز پنهان موفقیت در بزرگسالی به شمار می آید .

تغییرات و تحولات دنیای امروز ایجاب میکند تا انسانها بیش از گذشته به توانایی های باطنی شان تکیه کنند . ما باید نوجوانان را یاری کنیم تا هنگام یاس و ناامیدی راهنمایی را برای احترام گذاشتن به خود و مراقبت از دیگران بیابند .

امروزه بیکاری در جوامع مختلف یکی از معضلات اجتماعی است و انتظار می رود وضعیت کار در اینده از آنچه هست بحرانی تر شود. به همین دلیل تعداد معدودی از نوجوانان امروز در آینده از شغل و حرفه تمام وقت برخوردار خواهند بود.

بعلاوه مهارتها و کارهای مربوط به هر شغل و حرفه هر روز علمی تر و پیشرفته تر می شود ، در نتیجه افراد بالغ جامعه تنها در پرتو اعتماد به نفس و انعطاف پذیری می توانند این بحران ها و تحولات دایمی را تاب آورند .

...

نظر کارشناسی

همواره میان والدین و فرزندان اختلافاتی از لحاظ روحی ، فکری و علایق وجود دارد که یک امر طبیعی است زیرا اختلاف سنی که میان فرزندان و والدین وجود دارد بسیار است و در این میان افکار، تجارب، علایق ، ناکامیها و اطلاعات فراوانی موج می زند که هر شخص به طور اختصاصی از آن برخوردار است . والدین باید بپذیرند که نوجوان حق دارد نظرات ، علایق ، افکار و رفتاری متفاوت با آنچه که آنها تاکنون بوده و دوست دارند باشند ، داشته باشند .والدین باید فاصله نسل ها را در نظر بگیرند و بدانند که فرزندان و یا نوجوانان حق دارند به شیوه و روشی که هم توانایی و هم علایقش را دارند زندگی کند . والدین باید به عنوان یک همراه و راهنما و بزرگتر در کنار نوجوانان باشند نه به عنوان کسی که سکان کشتی زندگی فرزندش را به عهده گرفته است .

...

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری مدل های تعالی سازمانی یا سرآمدی كسب و كار، کنترل کیفیت، ارزیابی عملکرد، مدل های خودارزیابی (جوایز كیفیتی)، دمینگ، ملکوم بالدرچ،کیفیت اروپ مبانی تفسیر قرآن ترجمه مقاله وضعیت سیگنال دهی محصولات لوكس در بازار- نقش برجسته نام تجاری- ترجمه مقاله الگوریتمی برای تقاطع و تحلیل سیگنال های رادار فشرده سازی پالس با استفاده ازگیرنده دیجیتالی گزارش کارآموزی کامپیوتر شبکه