👈 فروشگاه فایل 👉

طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه رسانه های صوتی و تصویری به صورت پویا

ارتباط با ما

... دانلود ...

طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه رسانه های صوتی و تصویری به صورت پویا

طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه رسانه های صوتی و تصویری به صورت پویا

طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه رسانه های صورتی و تصویری به صورت پویا

عنوان تحقیق

طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه رسانه های صوتی و تصویری به صورت پویا

نیاز اساتید به داشتن سایت های پویا، ما را بر آن داشت تا تحقیقات خود را در زمینه آشنایی با زبان های برنامه نویسی آغاز کنیم. پس از انجام بررسی های لازم و با توجه به قابلیت های زبان برنامه نویسی PHP، به خصوص ارتباط با سرویس دهنده MySQL و استفاده از وب سرور Apache، موجب شد تا زبان PHP و بانک اطلاعاتی MySQL را برای پیاده سازی این سایت انتخاب کنیم.

2-1 : مکان تحقیق

دانشگاه امام رضا (ع) از سال 1378 با تئجه به امکانات گسترده آستان قدس رضوی و سازمان تربیت بدنی و با مجوز شورای گسترش، وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، مبادرت به پذیرش دانشجو در دو رشته کتابداری و تربیت بدنی، از طریق کنکور سراسری نمود.

در سال 1380 رشته مترجمی زبان انگلیسی، در 1381 دو رشته مهندسی کامپیوتر و نیز کارشناسی حسابداری و از تیرماه 1384 رشته مدیریت بازرگانی، به جمع رشته های دانشگاه افزوده شد.

     لازم به توضیح است که در بین 48 موسسه آموزش عالی و غیر انتفاعی، امام رضا(ع) از نظر سرانه فضای آموزشی، فضای رفاهی، کتب و نشریات و مرکز رایانه، مقام بالایی را در کل کشور دارد.

قسمتی از متن:

تحلیل برنامه

این برنامه ابتدا تماسی را آغاز می‌كند. توجه كنید كه این قسمت باید قبل از هر كاری انجام ‌شود. سپس فایل project_includes.php به برنامه ضمیمه می‌شود. این فایل حاوی تمام كتابخانه‌های مربوط به پروژه است. توابعی مثل do_html_header() و do_html_footer() فراخونی می‌شوند كه در فایل output_fns.php قرار دارند و به ترتیب برای ایجاد سر صفحه و پا صفحه به كار می‌روند. علاوه بر این، بررسی می‌شود كه كاربر مورد نظر، معمولی است و یا یك مدیر سایت است؛ و بر این اساس امكانات مربوط به هر یك در اختیارشان قرار می‌گیرد.

توابع display_search_form() و display_login_form() در فایل output_fns.php قرار دارند. تابع اول فرم جستجو و تابع دوم فرم ورود به سایت را نمایش می‌دهد.

4-4 : جستجو

لیست تابع display_search_form() در فایل output_fns.php

function display_search_form()

{?

           

      

           

           

                       

           

           

انتخاب فیلم بر اساس نام كشور

           

           

                       

                       

                       

                            

                                              

                       

           

انتخاب فیلم بر اساس موضوع فیلم

           

           

                       

                       

                       

                            

                                              

                       

           

           

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق تقسیم خراسان و نظام سلسله مراتب جدید شهری در منطقه پایان نامه طراحی گیرنده اولتراویدبنر با مدولاسیون پ پ ام براساس کورلیتور دیجیتال طرح توجیهی آب شیرین کن های تبخیری و خورشیدی مقاله روابط فرهنگی ایران درعصرپهلوی طرح توجیهی فنی ، مالی و اقتصادی آموزشـگاه ساخت گلهای چینی