👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق انواع و ساختار شیمیایی قیر

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق انواع و ساختار شیمیایی قیر

تحقیق انواع و ساختار شیمیایی قیر

معرفی قیر و ساختمان شیمیایی آن

بخشهایی از متن:

نقش اساسی قیر در ساختمان جاده ها قابل توجه است بطوریکه این ماده توانسته است رویه های شنی وشوسه  گذشته را به رویه های انعطاف پذیر و راحت  فعلی مبدل کند و با تسریع حمل و نقل و تامین ایمنی بیشتر در جاده ها منجر به افزایش رشد و توسعه جوامع می شود .

دو جزء اصلی یک مخلوط آسفالتی متداول شامل مصالح سنگی در صورت رعایت مشخصات فیزیکی لازم در هنگام انتخاب پس از بهره برداری و به مرور زمان کمتر دستخوش تغییرات گشته و غالبا خواص مکانیکی،مقاومتی وسختی انها در طول زمان کوتاه دچار تغییرات نخواهد شد .

...

اقسام قیر مصرفی

قیر را از حیث نوع مصرف به دو نوع قیرهای راهسازی یا قیر رقیق و قیرهای ساختمانی و (عایق بام) یا قیر سفت تقسیم­بندی می­نمایند. حدود ۹۰ درصد از قیرهای تولیدی در راهسازی و ۱۰ درصد آن برای مصارف عایق‌کاری به کار برده می­شود. در کشور ما، عمدهٔ مصرف قیر توسط وزارت راه و ترابری جهت ساختن جاده­ها و همچنین شهرداری‌ها به منظور روکش خیابان‌ها صورت می­گیرد. قیرهای راهسازی را معمولاً بر اساس درجهٔ نفوذ یا نفوذپذیری (Penetration) دسته­بندی می­نمایند..

...

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت خلاقیت و نوآوری (فصل هشتم کتاب مدیریت عمومی الوانی) گزارش عملیات کاشت داشت وبرداشت پایان نامه آدنوكاسینوم معده پایان نامه بررسی تطبیقی شعر شاملو و احمدی پایان نامه هوش معنوی و رابطه آن با بهزیستی روانشناختی بیماران میگرنی