👈 فروشگاه فایل 👉

راز دیپلماسی فشرده آمریكا علیه ایران

ارتباط با ما

... دانلود ...

راز دیپلماسی فشرده آمریكا علیه ایران

راز دیپلماسی فشرده آمریكا علیه ایران

راز دیپلماسی فشرده آمریكا علیه ایران

چکیده:

در گزارش رییس شورای عالی امنیت آمریكا ایران به عنوان بزرگ‌ترین چالش در برابر آمریكا انگاشته شده است که خطری فراتر از آن در برابر آمریكا وجود ندارد. ایران در این گزارش متهم است که از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کند (منظور گروه‌های که علیه اسرائیل می‌جنگند و ان رژیم را به رسمیت نمی‌شناسند)، در صدد نابودی اسرائیل و بر هم زدن دمکراسی در عراق است. این گزارش سعی بر آن دارد که نشان دهد آمریكا آماده درگیر شدن در جنگ دیگری به رغم مشکلات فراوانش در عراق را داراست. 

دیپلماسی آمریكا در ماه مارس سال 2006شاهد فعالیت فشرده مقامات این کشور با هدف افزایش فشار علیه ایران به دلیل برنامه هسته‌ای تهران بود.

تغییر موضع واشنگتن در برابر هند و امضای موافقتنامه هسته‌ای با دهلی نو و ارتقاء موقعیت این کشور به باشگاه کشورهای دارنده تکنولوژی هسته‌ای، کشوری که معاهده عدم انتشار سلاح هسته‌ای را امضا نکرده است، موجی از انتقادات را حتی در داخل آمریكا بر انگیخت.

آمریكا به این معاهده نیاز داشت تا ایران را از برنامه هسته‌ای‌اش باز دارد و با این موافقتنامه هند که در اردو غیرمتعهدها قرار دارد به یک چرخش غیر قابل پیش‌بینی در آژانس اتمی دست زد که بر اساس منافع ملی ان کشور بود.

👇محصولات تصادفی👇

بررسی رابطه بین ارزش سرمایه انسانی با بهره وری، سودآوری وارزش بازار در شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران مقاله زندگی و تحولات فکری جلال آل احمد مبانی نظری و پیشینه پژوهش سبک هویت پایان نامه مدیریت اقلام تعهدی در عرضه اولیه سهام اشعارامام زمان اندروید