👈 فروشگاه فایل 👉

تحقیق صنعت چاپ

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقیق صنعت چاپ

تحقیق صنعت چاپ

تحقیق صنعت چاپ

عنوان مطالب:

مراحل صنعت چاپ

انواع چاپ

صنعت چاپ و نشر کشور باید ضابطه ‌مند شود

صنعت چاپ ایران نیازمند حمایت جدی از سوی دولت

مرگ خاموش کارگران زیر چرخ های صنعت چاپ

منابع

 ...............................................................

قسمتهایی از متن:

مراحل صنعت چاپ

آنچه امروز به عنوان تحول صنعت چاپ مطرح است ، تبدیل چاپ به عنوان یك رسانه است . صنعت چاپ جزئی از تكنولوژی ارتباطات است و هر مركز چاپ برای ادامه حیات در هزاره سوم باید بدون واسطه در دنیای ارتباطات در شبكه گسترده رسانه های دیجیتال جای بگیرد.

اكر درك كنیم كه چاپ یك رسانه است و در مركز تحولات تكنولوژیهای ارتباطی قرار دارد، دیدگاهمان را نسبت به این رسانه به عنوان یك ابزار بازاریابی تصحیح خواهیم كرد.

اگر بدانیم كه هزینه چاپ و ارسال پستی یك میلیون بروشور تمام رنگی معادل تنها 5 بار اعلان تلویزیونی است و همچنین چاپ اختصاصی بااطلاعات متغییر بازخورد مشتری را در تبلیغات پستی از 2% به 36% افزایش می دهد، به اهمیت بازاریابی به وسیله پست مستقیم (Direct Mailing) بیشتر پی می بریم . پست مستقیم یكی از ابزار های بازاریابی مستقیم (Direct Marketing) است.

...

نقاشی و گرافیک :

برای بصری نمودن ایده ها و تفکرات احتیاج به هنر آموزی در این دو زمینه را دارید. تا وقتی نتوانید بخوبی ذهنیات خود را پیاده سازی نمایید ٬ اولین حلقه زنجیر را شل بسته اید ...

برای یادگیری این هنر میتوانید در رشته های نقاشی و گرافیک که در سطوح مختلف و در مراکز خصوصی و دولتی به تحصیل بپردازید.

کامپیوتر :

با ورود کامپیوتر به دنیای گرافیک و چاپ ٬ مراحل متعددی از پروسه چاپ ٬ بطریقه کامپیوتری صورت میگیرد.

در مرحله طراحی ٬ اسکن ٬ رتوش و اصلاح اوریژینالها ٬ نمونه گیری ٬ خروجی فیلم یا زینک و بالاخره جدیدا در خود دستگاههای چاپ برای تنظیم رنگها و کنترل فرآیند چاپ.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مثبت گرایی در رفتار سازمانی تحلیل و طراحی میکروبلاگ تحقیق بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی با ساخت دستگاه آنالایزر (VCA005) پایان نامه بررسی رابطه بین نگرش مدیران با عملکرد دبیران مدارس راهنمایی دانلود فصل ششم کتاب مبانی رفتار سازمانی استیفن رابینز، تصمیم گیری فردی