👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انجمن حمایت و غرامت متقابل کلوپ های پی اند ای

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انجمن حمایت و غرامت متقابل کلوپ های پی اند ای

دانلود پروژه انجمن حمایت و غرامت متقابل کلوپ های پی اند ای، در قالب پاورپوینت و در 18 اسلاید قابل ویرایش

توضیحات ابتدایی پاورپوینت دانلودی:

پروژه حاضر؛ پاورپوینتی با موضوع انجمن حمایت و غرامت متقابل کلوپ های پی اند ای می باشد که در حجم 18 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان سمینار و کنفرانس ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

انجمن حمایت و غرامت متقابل کلوپهای پی اند ای

فهرست مطالب:

مقدمه

تاریخچه

تعریف و عملکرد کلوپ های پی اند ای

تفاوت بیمه دریایی و بیمه های ای اند ای کلوپ

کلوپ های اسلامی پی اند ای

استثنایات بیمه پی اند ای

مشکلات ناشی از پوشش های بیمه ایی

منابع

بخشهایی از متن پروژه:

تفاوت بیمه دریایی و بیمه های ای اند ای کلوپ

تعریف بیمه دریایی: قرارداد بیمه دریایی که در قالب بیمه نامه جلوه گراست، قراردادی است که به موجب آن بیمه گر تعهد می کند خسارات وارده به بیمه گذار را که از مخاطرات دریایی ناشی می شوند به ترتیب و تا حدی که در قرارداد پیش بینی شده جبران کند (ماده 1 قانون بیمه دریایی انگلیس)

در قانون ایران تعریف خاصی درباره بیمه دریایی وجود نداردوبه تعریف کلی درماده 1 قانون بیمه بسنده شده است که بیان می دارد عقدی است که جبران خسارات وارده را در ازاء دریافت وجوهی در صورت وقوع حادثه می کند

...

کلوپ های اسلامی پی اند ای

پس از تحریم کامل صنعت بیمه (مرداد 1389)، بازار مشترک اتکایی با مشارکت شرکت ای بیمه و بیمه اتکایی با راهبری و مدیریت بیمه مرکزی تشکیل گردید که با ظرفیت 90 میلیون دلار شروع شد و در سال جاریاین ظرفیت 15 درصد افزایش یافت.

با حمایت های جدی دولت و با ایجاد ساز و کارهای مناسب و با عنایت به رعایت اصول و قواعد حرفه ای توزیع ریسک در بازار بیمه کشور، از کلیه ظرفیت های صنعت بیمه اعم از بخش خصوصی و دولتی بهره برداری و هیچ یک از ظرفیت های اقتصادی کشور بدون پوشش بیمه و بیمه اتکایی لازم باقی نماند و ریسک های بزرگ مهندسی، هواپیمایی، نفت وانرژی و کشتی و مسئولیت ریسک های استراتژیک کلوب های حمایت و جبران غرامت (پی اند آی) تحت پوشش قرار گرفتند. قبل از تحریم ها پوشش های پی اند آی به طور انحصاری در اختیار 13 کلوب بین المللی که اکثراً اروپایی هستند قرار داشت.

...

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق مقایسه میزان شیوع طلاق در ازدواج های سنتی و مدرن در شهر ابهر مبانی نظری پایان نامه روانشناسی درباره اعتیاد به اینترنت و فیس بوک پاورپوینت اکولوژی گندم گزارش کارآموزی اسانسگیری پاورپوینت شی گرایی